H μουσική Βραδιά στην Ήρα ήταν γεμάτη κέφι και τραγούδι. Ο Γρηγόρη Μπεκιάρης και η Γλύκα Τζίμα τραγούδησαν με την ορχήστρα τους τη Τετάρτη 8 Σεπτεμβρίου. Η συγκεκριμένη εκδήλωση ήταν και η τελευταία αφού όπως ανακοινώθηκε, ακυρώνονται όλες οι εκδηλώσεις της ΚΕΔΑΜ σύμφωνα με τα έκτακτα μέτρα προστασίας της δημόσιας υγείας στην Π. Ε. Αργολίδας, προς αντιμετώπιση της διασποράς του κορωνοϊού.
![Μουσική Βραδιά στην Ήρα με τον Γρηγόρη Μπεκιάρη και τη Γλύκα Τζίμα](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2021/09/241667457_508881686847960_2225330788685820598_n.jpg)
Έτσι λοιπόν, τυχεροί θεωρούνται όσοι παρευρέθηκαν στη μουσική βραδιά της Ήρας διότι όσο διαρκεί το mini lockdown δεν θα πραγματοποιηθεί καμία εκδήλωση.
![Μουσική Βραδιά στην Ήρα με τον Γρηγόρη Μπεκιάρη και τη Γλύκα Τζίμα](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2021/09/241649455_339270077893220_7400022378694912265_n-1024x576.jpg)
Τον Γρηγόρη Μπεκιάρη και τη Γλύκα Τζίμα συνόδευσαν οι μουσικοί: Γιάννης Λαγός – μπουζούκι, Αναστάσης Λίτσας – κιθάρα & τραγούδι, Θανάσης Καρανάσιος – βιολί, Βαγγέλης Μητροσύλης – κρουστά.