Συνεχίζονται οι μουσικές βραδιές που διοργανώνει η ΚΕΔΑΜ στα δημοτικά διαμερίσματα του Δήμου Άργους-Μυκηνών. Ώρα έναρξης 9μμ.
• Την Πέμπτη 2 Σεπτεμβρίου στην Ήρα θα τραγουδήσει ο Γρηγόρης Μπεκιάρης.
• Το Σάββατο 4 Σεπτεμβρίου στους Στρατώνες Καποδίστρια στο Άργος, το μουσικό σχήμα “Κάτι παίζει” θα παρουσιάσει τη συναυλία «Όπου Γιώργος και μάλαμα».
![](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2021/09/afisa_Xioti_malanteri-764x1024.jpg)
![](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2021/09/afisa_mitsakis_Argos-680x1024.jpg)
Update: Ύστερα από το τριήμερο εθνικό πένθος για το θάνατο του μεγάλου μουσικοσυνθέτη Μίκη Θεοδωράκη που κήρυξε ο Πρωθυπουργός της χώρας, η ΚΕΔΑΜ σε ένδειξη πένθους, αναστέλλει τις μουσικές εκδηλώσεις που είχε προγραμματίσει για τις 2 και 4 Σεπτεμβρίου 2021.