Σ΄ ένα άκρως καλοκαιρινό σκηνικό -στην παραλία στους Μύλους– πραγματοποιήθηκε η «Λαϊκή Βραδιά» με τον Μάριο Μαρέλη, που διοργάνωσε η ΚΕΔΑΜ στις 18 Αυγούστου. Μικροί και μεγάλοι στις θέσεις τους, διασκέδασαν σ’ αυτή την όμορφη λαϊκή βραδιά.
Μαζί του ήταν η Αγγελίνα Κουτσουράκη. Μπουζούκι έπαιξε ο Νίκος Γεωργόπουλος. Κλαρίνο ο Στέλιος Καραγιάννης, Κειμπορντς ο Θοδωρής Βήτας και Ντραμς ο Ιωάννης Βασιλείου.
![«Λαϊκή Βραδιά» με τον Μάριο Μαρέλη στους Μύλους. Μαζί του ήταν η Αγγελίνα Κουτσουράκη. Μπουζούκι έπαιξε ο Νίκος Γεωργόπουλος. Κλαρίνο ο Στέλιος Καραγιάννης, Κειμπορντς ο Θοδωρής Βήτας και Ντραμς ο Ιωάννης Βασιλείου.](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2021/08/IMG-d210a9e81598e671c89dd5fc9ebdb694-V-768x1024.jpg)
![](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2021/08/IMG-2bff91c4d4904b508c8ca1282d854ff0-V-768x1024.jpg)