Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Αρχαίας Επιδαύρου σε συνεργασία με το Χορωδιακό εργαστήρι Ναυπλίου διοργανώνει συναυλία με τίτλο“Ο διαχρονικός χαρακτήρας της επανάστασης του 1821”.
Η συναυλία θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 28 Ιουλίου στις 9:00μ.μ. στην Κεντρική Πλατεία Αρχαίας Επιδαύρου.
![](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2021/07/sinaylia-epidavros-1821-2.jpg)
Στην εκδήλωση συμμετέχουν επίσης οι παιδικές χορωδίες του ΔΟΠΠΑΤ Δήμου Ναυπλιέων και η Παιδική- Εφηβική Χορωδία του Προοδευτικού Συλλόγου Λυγουριού “Ο Καββαδίας”.
Πιάνο: Δήμητρα Σαγκιώτη
Διεύθυνση: Γιάννης Νικολόπουλος
Είσοδος στην εκδήλωση με μάσκα