Με διθυραμβικές κριτικές και σχόλια η διαφημιστική ταινία «This is Arcadia» της καμπάνιας του Επιμελητηρίου Αρκαδίας έχει ξεπεράσει τις 18000 Προβολές ενώ έχει προσελκύσει χιλιάδες κόσμο μέσα από τα Social Media.
Ήδη η ταινία φιγουράρει σε πολλά Μέσα Μαζικής Ενημέρωσης της Ελλάδας αλλά και της Ομογένειας και αναμένεται η προβολή της ταινίας στο application και στο νέο portal του ΕΟΤ.
![](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2021/05/ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗ-ΚΑΜΠΑΝΙΑ-13-1024x548.jpg)
![](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2021/05/ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗ-ΚΑΜΠΑΝΙΑ-5-1024x614.jpg)
4 λεπτά Αρκαδίας
Με στόχο την προβολή της Αρκαδίας μας σε ξένες αγορές, όπου η ανάγκη επικοινωνίας των ελληνικών προορισμών παραμένει ιδιαίτερα σημαντική, η ταινία επικεντρώνεται στα πλεονεκτήματα της Αρκαδίας σε σχέση με τους άλλους Νομούς, καθώς επίσης και στο πόσο διαφορετικά βιώνουν οι ταξιδιώτες τις εμπειρίες τους όταν βρίσκονται στην περιοχή.
![](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2021/05/ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗ-ΚΑΜΠΑΝΙΑ-14-1024x551.jpg)
Η πρωτοποριακή διαφημιστική ταινία “τρέχει” μέσα από τα Social Media σε 10 ευρωπαϊκές αγορές, αλλά και Αμερική, Αυστραλία και Καναδά, χώρες στόχους, μεταβάλλοντας καθημερινά τη συχνότητα προβολής σε κάθε χώρα.