Όταν κάποιοι στέλνουν τσουρέκια στην Αθήνα, κάποιοι άλλοι θυμούνται τους ντόπιους «ήρωες» κατά του covid-19.
Δείχνοντας την ευγνωμοσύνη τους σε αυτούς που αγωνίζονται στην Αργολίδα, ο Φούρνος Παναγιώτη Ρέντα και ο τοπικός σύμβουλος Άργους Ανδρέας Σαρρής μοίρασαν τσουρέκια και κουλουράκια στο Ιατρονοσηλευτικό προσωπικό της κλινικής COVID 19 του Γ.Ν.ΑΡΓΟΥΣ.
![](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2021/04/179504570_733350454005609_4506892562867129175_n-768x1024.jpg)
![](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2021/04/179601488_490225445747019_5740835463613793404_n-768x1024.jpg)
![](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2021/04/179765178_3050333231919834_3756633938920945726_n-579x1024.jpg)
![](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2021/04/180127805_173399811224225_2870288281977223150_n-768x1024.jpg)
Παρών στην παραλαβή ήταν ο Διευθυντής της αιμοδοσίας του Γ.Ν.ΑΡΓΟΥΣ κος Πανουτσόπουλος Αθανάσιος.