Διαδικτυακά μέσω της πλατφόρμας Zoom θα πραγματοποιηθούν οι παρουσιάσεις του μαθήματος Υποκριτική Ι (ρεαλισμός), του τμήματος Θεατρικών Σπουδών της Σχολής Καλών τεχνών του Πανεπιστημίου Πελοποννήσου, στο Ναύπλιο, το Σάββατο 20/1/2021, στις 20.00.
Για να λάβετε τον σύνδεσμο συμπληρώστε παρακαλούμε τα στοιχεία σας στην παρακάτω φόρμα
https://forms.gle/uLDPqNa9NtnUqLoKA
Υπεύθυνη διδάσκουσα, Χριστίνα Ζώνιου, μέλος ΕΕΠ
![](https://anagnostis.org/wp-content/uploads/2021/02/ekdilosi-panepistimio-nafplio-576x1024.jpg)